Trzy powody, dla których warto mieć podkolanówki zawsze przy sobie

Są rzeczy, które mają stałe miejsca w damskich torebkach. Każda kobieta ma swoje ulubione przedmioty, które uważa za niezbędne i z którymi nie chce się rozstawać, kiedy przebywa poza domem. Wszystko jedno, czy wychodzi do pracy, na zakupy, czy na spotkanie z przyjaciółką – pewne drobiazgi zawsze ma przy sobie. Są to na pewno chusteczki i inne artykuły kosmetyczne, perfumy, grzebień, lusterko, a także zapasowe rajstopy czy podkolanówki. To na zaletach tych ostatnich skupi się niniejszy tekst.

  1. Małe, lekkie i praktyczne

Podkolanówki z Gorteks zajmują mało miejsca i niemal nic nie ważą. Ich obecność w torebce jest w zasadzie nieodczuwalna. Są natomiast niezastąpione w sytuacji, gdy akurat puści oczko. Warto tutaj zauważyć, że kupując podkolanówki dobrze jest zaopatrzyć się w więcej niż jedną taką samą parę. Jeżeli zdarzy się sytuacja awaryjna, uszkodzoną podkolanówkę możemy wymienić na zapasową, bez potrzeby wyrzucania całej pary. To bardzo praktyczne rozwiązanie.

  1. Chronią przed zimnem i ozdabiają

Zimne poranki i chłodne wieczory nie muszą skutkować przeziębieniem Dzięki podkolanówkom można zabezpieczyć się przed dużymi zmianami temperatury w ciągu dnia. W razie potrzeby wystarczy je założyć lub zdjąć, jeśli zrobi się gorąco. Ponadto warto zauważyć, że ładnie modelują one nogi, dzięki czemu wyglądają na bardzo zgrabne.

  1. Letnia alternatywa dla rajstop

Upalne, letnie dni nie sprzyjają noszeniu rajstop. Są jednak sytuacje, w których nie wypada pokazać się z gołymi nogami. Na szczęście do dłuższej sukienki czy spódnicy można założyć podkolanówki i zachować elegancki wygląd.