złoty naszyjnik z brylantami Marko

Do jakich stylizacji pasuje biżuteria z brylantami?

Biżuteria z brylantami od zarania dziejów cieszy się popularnością. Diamenty chętnie są wykorzystywane w jubilerstwie. Największą popularnością cieszą się zaręczynowe pierścionki z brylantami. I nic dziwnego. Wszak diamenty są uważane za symbol wiecznej miłości.

Do jakich stylizacji pasuje diamentowy naszyjnik?

Naszyjnik z diamentami najczęściej wkładamy do eleganckich kreacji, na przykład na Sylwestra czy na wesela. Tego typu biżuteria doda blasku każdej nawet bardzo minimalistycznej stylizacji. Dzięki brylantom nawet mała czarna będzie wygląda, jak oscarowa kreacja.

Nie oznacza to jednak, że naszyjnik z diamentami nie może być używany na codzień, jako dopełnienie na przykład biznesowego looku.

W takich sytuacjach powinnyśmy zdecydować się na raczej skromną biżuterię. Diamentową kolię zostawmy na bardzo uroczyste okazje. Do biznesowych stylizacji pasują minimalistyczne naszyjniki z diamentami ze sklepu Marko. Jeśli wybieramy taką ozdobę, to stosujmy umiar przy noszeniu innych dodatków.  Nadmiar biżuterii nie będzie się korzystnie prezentować.  Podsumowując, w tym przypadku mniej znaczy zdecydowanie więcej…

Tradycja czy nowoczesność?

Niektórym osobom biżuteria z diamentami kojarzy się z klasyką.  Wydaje im się, że nobliwe kolię nie pasują do młodych i energicznych osób. Nic bardziej mylnego. W salonach jubilerskich znajdziemy biżuterię z brylantami w bardzo różnych stylach. Dużą popularnością cieszą się ozdoby minimalistyczne i w stylu Boho. Ale opcji do wyboru jest mnóstwo. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.