mężczyzna w stylowej koszulce czyta książkę

Wskazówki dotyczące zakupu męskiej koszulki

‍Mężczyźni i ich koszulki są jak historia miłosna, która nigdy się nie skończy. Męskie koszulki są prawdopodobnie najbardziej uniwersalnym elementem odzieży w dzisiejszej modzie męskiej. Mogą być noszone na prawie każdą okazję, od leżakowania w domu do wyjścia na miasto w sobotnią noc. Mimo to istnieją różne rodzaje t-shirtów dla mężczyzn. Niektóre z nich są wykonane z różnych materiałów, takich jak bawełna i poliester, podczas gdy inne są w różnych kolorach i wzorach.

Zaplanuj budżet 

Jedną z pierwszych rzeczy, którą będziesz musiał przemyśleć podczas zakup koszulek męskich jest to, ile jesteś skłonny na nie wydać. Oczywiście, będzie to zależało od Twojego budżetu i rodzaju koszulki, którą chcesz kupić. Staraj się unikać zakupów pod wpływem impulsu. Kupując męskie koszulki, powinieneś być świadomy zarówno jakości jak i ceny.

Poznaj swój typ ciała

Znajomość swojego typu ciała pomoże Ci znaleźć koszulki, które pasują do Twojego typu ciała. Istnieją różne typy ciała, a niektóre typy będą lepiej dopasowane do pewnych typów koszulek niż inne. Na przykład, jeśli masz gruszkowaty typ ciała, będziesz chciał uniknąć koszulek, które są workowate lub mają szerokie kołnierzyki. Zamiast tego wybierz bluzki, które pasują do Twojego tułowia i mają wąskie kołnierzyki. Podobnie, jeżeli masz figurę jabłka, unikaj wąskich, dopasowanych topów, gdyż tylko optycznie Cię powiększą. W takim wypadku luźna koszulka będzie lepszym pomysłem.

Wiedz, czego szukasz

Jak już pisaliśmy, istnieją różne rodzaje męskich koszulek. Są one dostępne w różnych materiałach, kolorach i wzorach. Niektóre są dopasowane, a inne luźne. Mają też różne kołnierzyki i rękawy. W zasadzie rodzaje koszulek męskich dostępnych na rynku występują w tak wielu różnych typach i stylach, że każdy znajdzie coś dla siebie.