czapka dla fana cyberpunk

Tajemnicze gamingowe pudełko – prosty pomysł na prezent!

Wiele osób chciałoby choć raz w swoim życiu dostać tak zwany mystery box. Dlaczego nie spełnić tego marzenia i nie obdarować kogoś bliskiego takim pudełkiem? Dzięki ładnym kartonikom nie trzeba marnować czasu na niepotrzebne pakowanie prezentu. Co najwyżej można nakleić kokardkę, by wiadomo było, że to prezent.

Propozycje prezentowe dla graczy

Niemal każdy gracz ucieszy się, gdy dostanie w swoje ręce pudełko z gadżetami gamingowymi. Często trafia się na zabawne przedmioty, których normalnie nie kupiłoby się z powodów finansowych. Ludziom często szkoda pieniędzy na śmieszny breloczek, który przymocowaliby do kluczy. Albo zestaw szklanek do napojów, którym mogliby zaszpanować w gronie znajomych. Jest to zawsze swego rodzaju loteria na co się trafi, jednak zawartość dla wszystkich jest mniej więcej taka sama. Może się różnić np. figurką funko pop, którą się trafi. Zawsze jednak są przygotowywane tak, by pasowały tematycznie. Nigdy jednak nie trafi się na żenujący gadżet dla osób plus osiemnaście. Takie pudełko z gadżetami gamingowymi można podarować nawet małemu dziecku, które gra i interesuje się tym tematem.

mysterybox

Mix gadżetów

Gadżetów gamingowych w takim pudełku jest zawsze kilka. I są one specjalnie wyselekcjonowane i starannie zapakowane. Każdy gracz znajdzie więc coś dla siebie.

Wartość minimalna przedmiotów zawartych w takim pudełku wynosi tyle, ile zapłaciło się za dany mystery box. Niejednokrotnie zdarza się, że gadżety swoją wartością o wiele przewyższają kwotę, którą się zapłaciło. Chociażby z tego powodu warto dać taki prezent graczowi, gdy nie ma się pomysłu na nic lepszego, a pieniędzy, czy jakiegoś bubla niezwiązanego z jego zainteresowaniami nie chce się dawać.