Gadżety Harry Potter – co powinien mieć prawdziwy fan czarodzieja?

Przede wszystkim są to lalki z podobiznami głównych bohaterów i tych dobrych i złych ról. Harry Potter akcesoria to także różnego rodzaju gry planszowe, karciane, czy nawet klocki lego. Bardzo modny był także w minione święta Bożego Narodzenia kalendarz z Harry’ego Pottera, który zawierał miniaturowe postacie ze wszystkich części filmu. Gadżety Harry Potter to również szaliki, czapki, rękawiczki, czy nawet bluzy i koszulki.

W sklepach można dostać cały zestaw ubrań z logiem Harry’ego Pottera. Są to też ubrania dostępne w różnych wersjach kolorystycznych odpowiadających za cztery różne domy, które były pokazane w filmie. Są to kolory: 

  • czerwony – Gryfindorr,
  • zielony – Slytherin,
  • niebieski – Hufflepuh,
  • żółty – Ravenclaw. 

Dzięki temu każdy może wybrać swój ulubiony kolor z domem, z którym się utożsamia. Gadżety Harry Potter to również gry komputerowe. Są to gry stworzone z każdej części dzięki czemu, można uczestniczyć w życiu bohaterów w trakcie grania. Nie można także zapomnieć o zeszytach, długopisach, piórnikach, czy nawet plecakach z logiem Harry’ego Pottera.

Hitem są także różdżki, którzy czarodzieje mieli w filmie i używali ich do wywoływania różnych zaklęć. Można takie różdżki dostać o różnej wielkości i w różnych kolorach. Są one także niejako przypisane do postaci z filmu. Dlatego każdy fan Harry’ego Pottera wie, jaką różdżkę wybrać, która odzwierciedli jego przekonania.

Gadżety Harry Potter są obecnie dostępne praktycznie wszędzie, czy to w sklepie z odzieżą, czy w marketach lub w sklepach internetowych. Są specjalne sklepy dla fanów Harry’ego Pottera, gdzie można kupić różne akcesoria z dostawą do domu. Warto też wspomnieć, że jest parę restauracji z motywem Harry’ego Pottera, gdzie można zjeść i wypić potrawy zainspirowane filmem. Harry Potter akcesoria opanowały rynek i można dostać je praktycznie w każdym mieście.