Pierścionek z różowego złota – idealny model na prezent

Pierścionki z różowego złota cieszą się w ostatnim czasie olbrzymim zainteresowaniem wśród osób, które chcą paniom zrobić wyjątkowy prezent. Trzeba bowiem przyznać, iż tego typu biżuteria sprawdza się w każdych okolicznościach i co najważniejsze, pasuje każdej kobiecie. Jaki model wybrać, by mieć pewność, że dany pierścionek będzie służył paniom przez wiele lat? Jakie pierścionki są obecnie trendy?

Delikatne, subtelne modele

Najczęściej młodzi mężczyźni wybierają dla pań pierścionek różowe złoto (zobacz), który ma delikatny, niewielki kamień i subtelne ozdoby. Pierścionek różowe złoto z brylantem, pierścionek z cyrkonią lub pierścionek z diamentami – to modele, które najczęściej wybierają panowie dla swoich drugich połówek. Tego typu pierścionki idealnie sprawdzają się podczas zaręczyn, jak i jako prezent na urodziny, rocznice, Dzień Kobiet oraz na Walentynki. Panie doceniają taką biżuterię za oryginalność, styl i szyk, natomiast panowie cieszą się, gdyż jest ona naprawdę w przystępnych cenach. Za efektowny pierścionek z różowego złota panowie zapłacą w dobrych salonach jubilerskich w granicach od 500 zł do 1000 zł.

Duży, bogato zdobiony pierścionek

Niektóre kobiety uwielbiają, gdy na ich palcu błyszczy duży pierścień. Te panie wówczas decydują się na pierścionek z ogromnym kamieniem (np.: z szafirem lub rubinem), które idealnie sprawdzają się do casualowych, jak i eleganckich stylizacji. Jeszcze do niedawna w salonach jubilerskich wybór pierścionków z różowego złota był ograniczony. Teraz jednak wiele się zmieniło i klienci znajdą naprawdę dużo efektownych modeli, które urzekają designem i efektownymi dodatkami. W niektórych sklepach internetowych można znaleźć nawet piękne pierścionki wykonane z różowego złota, które zostały stworzone na styl Wiktoriański. Pierścienie z dużymi kwiatami, sercami, gwiazdkami, na których licznie umieszczone są przeróżne błyszczące kamienie są już o wiele droższe, niż opisane wyżej modele. Za taki oryginalny pierścionek trzeba bowiem zapłacić od 1000 zł do nawet 2500 zł.