Co sprawia, że chcemy mieć gadżety z Wiedźmina?

Od kiedy seria gier o Wiedźminie została wypuszczona w świat, powstał zupełnie nowy rynek. Na każdym kroku można spotkać figurki postaci, komiksy czy nawet przedmioty codziennego użytku sygnowane marką wilka. Uniwersum stworzone przez Sapkowskiego jest tak mocno angażujące, że coraz więcej fanów sięga po gadżety z Wiedźmina. Czy to nowy trend, czy kontynuacja ruchu wykreowanego przez twórców serii gier o Geralcie z Rivii? 

Jak rozwijała się popularność Geralta? 

Wszystko zaczęło się od krótkiego opowiadania, opublikowanego na łamach “Fantastyki”. Twórczość Andrzeja Sapkowskiego i stworzony przez niego świat spodobał się na tyle, że powstała cała saga przygód białowłosego wojownika, który ratuje świat przed potworami.

Potem pojawiły się pierwsze adaptacje powieści i opowiadań na szklanym ekranie. Wraz z popularnością literackiego pierwowzoru firma CD Projekt postanowiła przenieść postać Geralta na ekrany komputerów. Gadżety z Wiedźmina są dopełnieniem bogatej kolekcji literacko – filmowej, która angażuje kolejne pokolenia fanów.  

Dlaczego warto zbierać przedmioty kolekcjonerskie? 

Przede wszystkim warto podkreślić unikalność serii książek i gier o Geralcie. Jak do tej pory nie udało się w takim stopniu rozpowszechnić na świecie bohatera pochodzącego z kraju nad Wisłą. Dotyczy to także gadżetów z Wiedźmina.

Wszystkie te figurki, ozdoby i karty są świadectwem sukcesu w świecie popkultury. Popiersie Geralta może stać się ciekawym tematem do rozmowy, wymiany poglądów pomiędzy fanami gier. Jest również wyjątkowym przedmiotem, który cały czas nabiera wartości.

Wiedźmin gadżety dostępne na stronie Pixel-Shop.pl.