trampki meskie

Jak chodzić w trampkach?

Trampki to kultowe obuwie. Jego korzenie sięgają pierwszej dekady dwudziestego wieku. To już ponad sto lat wspaniałej historii. Miliony ludzi na całym świecie nosiło je na swoich stopach i nie wskazuje na to, żeby kolejne pokolenia zapomniały o tych butach w stylu sportowym. Mimo że ich rozkwit przypada na lata 50. oraz 60. ubiegłego stulecia, to dziś ich popularność wcale nie odstaje zbyt wiele. Jak zatem noszą je mężczyźni?

Casualowo i nie tylko

Trampki wysokie męskie to sposób na uzupełnienie każdej stylizacji codziennej. Nieważne czy wybiera się dresy, dżinsy lub spodnie z zupełnie innego materiału, tego typu obuwie będzie dodatkiem z klasą i wyczuciem stylu. Ponadto trampki sprawdzą się także w towarzystwie garnituru. Aby tak potraktować elegancką garderobę trzeba mieć w sobie nieco odwagi i chęć do zabawy z modą przez przełamywanie skostniałych schematów. Taki element z pewnością będzie się wyróżniał na tle starannie wypastowanych trzewików. Kiedy jest na to okazji, warto postawić na odrobię szaleństwo w swoim wizerunku.

Bawiąc się kolorami

Innym fascynującym sposobem na wykorzystanie trampek jest zmiksowanie par. Kupując wybrany model w kilku wersjach kolorystycznych, można mieszać je ze sobą. Jest to sposób na dodanie stylizacji energetyczności i pozytywnych skojarzeń. Łączy można także wersje wysokie z krótki, dodając jeszcze wystające skarpetki w nieoczywiste wzory, pasujące do całej gamy kolorystycznej. Jedyne, co ogranicza tę zabawę to ludzka wyobraźnia, lecz warto stale poszukiwać jej granic.