Wyszczuplające figi damskie – co to takiego?

Prawie każda kobieta znalazłaby w swojej sylwetce przynajmniej kilka różnych mankamentów. Odpowiednia bielizna modelująca potrafi jednak wyraźnie wpłynąć na stan rzeczy poprzez totalną zmianę proporcji sylwetki. Szczególnie warte uwagi po tym względem są wyszczuplające figi damskie. Panie uwielbiały je już lata temu i dziś wciąż tak samo chętnie je noszą, zwłaszcza że teraz mają one jeszcze bardziej wyspecjalizowaną budowę i dzięki temu działają jeszcze lepiej.

Sposób działania wyszczuplających majtek

O dziwo modelujące majtki nie będą wcale wpływać wyłącznie na same pośladki. Oczywiście wizualnie ujędrnią tę partię ciała i sprawią, że tyłek zostanie delikatnie uniesiony do góry i będzie wyglądać apetyczniej, ale ponadto zadziałają też na brzuch, bioderka, a nawet i uda, dzięki czemu cała sylwetka nabierze w nich dużo lepszych proporcji. Wyszczuplające majtki szyte są na ogół z miękkich, delikatnych, ale też i bezszwowych materiałów. Dzięki temu, że nie zawierają żadnych szwów, mogą być noszone pod bardzo obcisłymi ubraniami, czyli mocno dopasowanymi do ciała sukienkami, legginsami albo rurkami. Chcąc natomiast nosić takie majtki na co dzień i czuć się w nich bardzo wygodnie, warto poszukać wariantu wyposażonego w dodatkowy elastyczny pas z gumką. Dzięki niemu majtki będą bardziej elastyczne i rozciągliwe. A to pozwoli im zgrać się z każdą sylwetką i to nawet wtedy, gdy ta sylwetka na przestrzeni czasu będzie się zmieniać.

Detale mają znaczenie

Teraz niemalże w każdym sklepie bieliźnianym można znaleźć przynajmniej kilka różnych odmian modelujących fig damskich. Różnią się one od siebie przede wszystkim krojem. Każda z tych par majtek może być wyposażona w inny stan, jednakże jedynym dobrym wyborem w przypadku chęci wymodelowania i wyszczuplenia sylwetki zdaje się być stan podwyższony, często sięgający do samego pępka. Figi damskie o takiej budowie potrafią stać się absolutnym sprzymierzeńcem sylwetki każdej kobiety. Podwyższony stan umożliwia efektywne modelowanie sylwetki, co zresztą widać nie tylko w bieliźnie, ale też i w różnego rodzaju spodniach (zwłaszcza rurkach) bądź spódnicach. Za sprawą wyszczuplających fig damskich z podwyższonym stanem brzuch ulegnie spłaszczeniu, a to sprawi, że całe ciało straci optycznie przynajmniej kilka kilogramów. Wysoki stan jest też bardzo wygodny. To on sprawia, że majtki zawsze leżą na swoim miejscu.

Wyszczuplające majtki poradzą sobie z wymodelowaniem dolnej części ciała, ale by zająć się tą górną, trzeba by jednak sięgnąć po coś innego. Najbardziej wszechstronnym działaniem pod tym względem wykażą się gorsety. To one z każdej sylwetki potrafią stworzyć idealną klepsydrę.