srebrna celebrytka - czterolistna koniczyna

Srebrny naszyjnik celebrytka – jak nosić, by wyglądać elegancko?

Biżuteria to nieodłączny element damskiej stylizacji. Może być delikatna i subtelna, ale również może stanowić główny element kompozycji. Jak nosić srebrne naszyjniki celebrytki, by wyglądać elegancko i modnie?

Celebrytka – co to jest?

Srebrne naszyjniki celebrytki królują na naszych ulicach już od kilku lat. Kobiety doceniły nie tylko ich elegancki wygląd, ale również to, że biżuteria może nieść przesłanie, mówić co dla kobiety jest ważne, o czym marzy i co ceni.

Celebrytka srebrna to naszyjnik, którego ozdobą są różne zawieszki. Serca, gwiazdy czy koniczynki na łańcuszku sprawiają, że wygląda on niezwykle dekoracyjnie.

Warto wiedzieć, że zawieszki to nie tylko dekoracja. Każda z nich ma ukryte znaczenie. Znak nieskończoności jest symbolem przyjaźni oraz miłości. Informuje, że kobieta ceni sobie stałość w uczuciach i wierność. Rozeta to symbol zmysłowości i luksusu, a księżyc harmonii życiowej. Żyletkę założy kobieta zbuntowana, która nadal szuka swojej drogi.

Jak nosić celebrytkę?  

Srebrne naszyjniki celebrytki to biżuteria, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Celebrytka srebrna założona pojedynczo świetnie będzie komponowała się ze strojem do pracy. Zakładając kilka łańcuszków kaskadowo, można stworzyć zestaw biżuterii, który będzie bardzo efektowny i idealnie uzupełni wieczorną stylizację.

Naszyjnik srebrny można nosić pojedynczo. Można również umieścić na nim jedną zawieszkę. Warto również zwrócić uwagę na celebrytki, na których znajduje się kilka zawieszek. Takie połączenie również jest bardzo modne.