jeden z modeli zegarków Atlantic - Super the Luxe 64351

Zegarek Atlantic – niekwestionowana elegancja

Marka Atlantic to już właściwie legenda. Znany na całym świecie producent zegarków to ucieleśnienie trwającej od 1888 roku szwajcarskiej tradycji. Nic w tym dziwnego, w końcu twórca marki, Eduard Kummer Bettlach, uznawany jest za jednego z ojców szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Jego determinacja w zdobywaniu wiedzy na temat tego fachu sprawiła, że już pod koniec XIX wieku lokalny biznes rozkwitł na ogromną skalę.

Zegarek Atlantic — renoma sama w sobie

Zegarki firmy Atlantic są najchętniej wybieraną marką przez polskiego klienta. Osławiona niezawodność i precyzja tych czasomierzy nieustannie zdobywa nowych miłośników i niezmiennie zachwyca wiernych użytkowników. 120 lat historii marki Atlantic to nieprzerwany łańcuch sukcesów i przełomowych modeli. Wyjątkowa i bezsprzeczna klasyczna elegancja, która zaznacza się w każdej z kolekcji czasomierzy Atlantic, gwarantuje ich nieprzemijalną wartość dla mody.

Niezawodny zegarek dla niezawodnego mężczyzny

Każdy model promowany przez markę opiera się na najlepszym szwajcarskim mechanizmie, a od pewnego czasu w zegarkach Atlantic stosuje się mechanizm chronografu ETA Valjoux 7750, stanowiący niezachwianą gwarancję precyzji. Zależnie od upodobań zegarki męskie Atlantic dostępne są w wersjach kwarcowej lub automatycznej. Wprowadzane w modelach zegarków męskich Atlantic szkła mineralne oraz szafirowe zapewniają odporność tego elementu na wszelkie możliwe uszkodzenia, takie jak rysy czy pęknięcia. Zależnie od kolekcji i modelu zegarki męskie oferowane przez firmę Atlantic mogą być bezpiecznie użytkowane także w wodzie.