Czym sugerować się przy wyborze rozmiaru pierścionka zaręczynowego?

Należy wiedzieć, że jedną z najbardziej istotnych kwestii przy zakupie pierścionka zaręczynowego jest jego rozmiar. Jak wiadomo wspomniana biżuteria musi idealnie leżeć na palcu przedstawicielki płci pięknej. Jak zatem kupić partnerce pierścionek zaręczynyowy z kwarcem dymnym? Jakie aspekty powinno się uwzględnić?

Jak wybrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Mężczyźni bardzo często zastanawiają się czy rozmiar pierścionka zaręczynowego wyraźnie różni się od innych pierścionków. Dobrą informacją jest jednak fakt, że nie ma żadnych różnic. Ponadto nie ma znaczenie nawet kraj, w którym mężczyzna będzie kupował omawianą biżuterię.

Czy rozmiar obrączki jest taki sam jak pierścionka zaręczynowego?

Jest to oczywiście zdecydowanie trudniejsze pytanie od poprzedniego. Koniecznie trzeba bowiem zaznaczyć, że zawsze od zaręczyn do momentu złożenia ostatecznej przysięgi małżeńskiej musi upłynąć trochę czasu. Rekomendowane jest zatem dobranie rozmiaru obrączki nie sugerujące się rozmiarem omawianego pierścionka zaręczynowego.

Warto również uwzględnić fakt, że palce przedstawicielki płci pięknej wraz z upływem lat mogą się rozrastać. W przypadku szerszych obrączek najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w produkt większego rozmiaru niż zwykle.

Jakie są zdecydowanie najpopularniejsze rozmiary pierścionków zaręczynowych?

W przypadku znacznej większości kobiet będzie pasował pierścionek zaręczynowy z kwarcem dymnym (https://sklep.diamor.pl/pierscionki-z-kwarcem-dymnym) w rozmiarze 11 oraz 12. Warto jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji zapytać się o dokładny rozmiar przyjaciółki, siostry lub mamy swojej partnerki.