kartka urodzinowa

Kartki urodzinowe – co warto o nich wiedzieć?

Śmieszne kartki urodzinowe, które wysyłamy znajomym i rodzinie są bardzo miłym wyrazem pamięci o ich święcie. Jeszcze kilka lat temu królowały przede wszystkim kartki urodzinowe dla niej z kwiatami, słodkościami i świeczkami na torcie. W dzisiejszych czasach sytuacja nieco się zmieniła, dlatego też można znaleźć naprawę wiele zabawnych kartek z wesołymi rysunkami i napisami.

Kartki na 18 urodziny

kartka urodzinowa

Śmieszna kartka urodzinowa jak te z https://www.twojakartka.pl/kartki-urodzinowe/ doskonale sprawdzi się przede wszystkim na 18 urodziny. Producenci kartek mają w swojej ofercie sprzedażowej nawet bardzo nieprzyzwoite kartki, które mogą okazać się wspaniałą pamiątką na całe życie. Pamiętać należy przede wszystkim o tym, że kartka urodzinowa dla niej powinna dotrzeć do solenizanta najpóźniej w dzień urodzin. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, jak kartkę odczyta się nawet kilka dni wcześniej. W Polsce poczta nie zawsze funkcjonuje sprawnie, dlatego też warto kartkę wysłać nieco wcześniej.

Jak przygotować oryginalną kartkę?

Tradycyjna kartka urodzinowa dla niego bardzo często zawiera sformułowania typu „Sto lat” albo „Spełnienia marzeń”. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dodać coś od siebie. Jeżeli nie mamy żadnego ciekawego pomysłu, to zawsze można skorzystać z gotowych wierszy i cytatów okolicznościowych. Pamiętać należy również o tym, że idealna kartka urodzinowa dla niego nie istnieje, dlatego też należy ją dobierać zawsze pod konkretnego jubilata. W wielu sytuacjach najprostsza śmieszna kartka urodzinowa będzie najlepszym rozwiązaniem.