Majtki figi – czy muszą być modne i nijakie?

Dziś każda z nas lubi ubrać się modnie i z chęcią wyszukujemy wielu rozmaitych ciekawostek oraz okazji. Bardzo wielką wagę poświęcamy też elementowi ubioru kiedyś trochę bagatelizowanemu ze względu na jego małą widoczność — są nim majtki.

Majtki odkrywane na nowo

Dziś jednak ten element garderoby traktujemy na równi z innymi, przeczesując sklepy w poszukiwaniu interesujących modeli i chociaż mnogość rodzajów bielizny przywraca dziś o zawrót głowy, każda z nas musi posiadać znane jako figi majtki klasyczne, które chociaż niezwykle powszechne, według wielu z nas wieją po prostu nudą. Jednak czy figi rzeczywiście muszą być nudne?

Figi a kobiecość — siła tkwi w szczególe

Kiedyś majtki pełniły przede wszystkim rolę użytkową i miały zasłaniać intymne okolice ciała, a także ogrzewać. Kiedyś zresztą nie przypominały one zupełnie tego, co znamy dziś — wystarczy popatrzeć chociażby na powszechnie wyśmiewane reformy noszone przez nasze babcie, jednak zadziwić może fakt, że figi są z nimi dość blisko spokrewnione.

Figi w najbardziej klasycznym wariancie posiadają wysoki pas oraz niskie nacięcie na nogi, co czyni je według wielu osób mało kobiecymi oraz mdłymi, jednak wielu producentów czyni je dziś nieco bardziej skąpymi, a przy tym nadal są to figi.

Nic też tak nie potrafi zmienić charakteru odzieży, jak drobne z pozoru szczegóły oraz dodatki. Bardzo wiele daje także eksperymentowanie z kolorami. I tak więc określane jako figi majtki występują dziś w różnych wariantach, a do tego doszywa się do nich różnego rodzaju koronki, perełki oraz kokardki. Istnieją też ich erotyczne, prześwitujące i ażurowe odmiany, które podgrzeją mocno atmosferę w każdej sypialni.

Figi se sklepu www.obsessive.com więc absolutnie nie muszą być nudne i można dziś kupić interesujące ich modele, trzeba jednak dobrze poszukać ich w sklepach odzieżowych.