czarny zegarek marki Tissot

Zegarek na każdą okazję

Zegarki Tissot podbijają serca mężczyzn z całego świata już od 166 lat. Dzieje się tak ze względu na to, iż produkty Tissot wyposażone są w dobre – kwarcowe i automatyczne mechanizmy, są bogate w funkcje oraz po prostu dobrze wyglądają. Niestety, wielu mężczyzn nie potrafi dopasować typu zegarka do okazji co może zepsuć charakter nawet najbardziej eleganckiej stylizacji. W tym artykule naprowadzimy nieco panów na odpowiednie modowe tory.

Tissot zegarki męskie

Zegarki Tissot w ofercie sklepu Marko występują w różnych wariantach i modelach i warto wiedzieć, który na jaką okazję należy założyć. Pierwszą z wyróżnianych kategorii są zegarki sportowe. Wewnątrz tej kategorii wyróżnimy wiele innych takich jak: zegarki do pływania, zegarki biegowe czy górskie jednakże w tym przypadku traktujemy tę kategorię jako jedną całość.

Inną grupą są zegarki do codziennego użytku, noszone do pracy, szkoły czy na zakup. Zegarki z tej grupy są bardzo uniwersalne i doskonale prezentują się ze stylizacjami casual. Ostatnią grupą są  zegarki eleganckie do stylizacji oficjalnych.

Jaki czasomierz założyć na konkretną okazję?

W przypadku uprawiania sportu warto wybrać zegarek mocny, wyposażony w zatrzaski i dodatkowe zabezpieczenia. Takim czasomierzem jest zegarek Tissot EXTREME AUTOMATIC Chronograph. Oprócz zwiększonej wytrzymałości i wyposażenia w stoper zegarek jest też wodoszczelny co spodoba się fanom pływania.

Co do zegarków codziennego użytku poleca się wybierać z pełnej puli uniwersalnych Tissotów serii solar. Są to czasomierze nie tylko uniwersalne i ładne, ale też nowoczesne – znakomicie prezentować się będą z ubraniowym stylem casual.

Na oficjalne okazje należy wybrać Tissoty w ciemnych lub błękitnych barwach, stonowane i ze skórzanymi paskami. Znakomite będą tu zegarki serii LE LOCLE, które dzięki złoceniom znakomicie komponują się z garniturami.