Złoty nieśmiertelnik czyli naszyjnik dla każdego

Rzeczy typu uniseks przestały być modne kilka lat temu, jednak niektóre ozdoby tego typu są wciąż w dobrym stylu i dobrze prezentują się zarówno u kobiet, jak też u mężczyzn. Przykładem tego typu biżuterii może być na przykład naszyjnik złoty nieśmiertelnik albo bransoletki ze skóry.

Złoty nieśmiertelnik

Złoty nieśmiertelnik ze spersonalizowanym grawerem, na przykład ważnym dla kogoś cytatem czy życiowym mottem, to bardzo piękny i symboliczny prezent dla kobiety i dla mężczyzny. Poza tym to biżuteria również chętnie noszona przez młodzież, która w tym wieku lubi manifestować równoważne dla siebie rzeczy na przykład poprzez słowa. Grawer na złotym nieśmiertelniku właśnie to im umożliwia, a jednocześnie jest modną i ciekawą biżuterią. Chętnie zakładają młodzież chodząca do szkół wojskowych i policyjnych, jest wtedy stałym elementem ich wizerunku, bo w końcu nieśmiertelniki kojarzą się właśnie ze służbami i osobami w nich pracującymi.

Biżuteria uniseks, czyli złoty nieśmiertelnik

Biżuteria uniseks w dobrym stylu to właśnie złoty nieśmiertelnik (https://www.marko.pl/pl/p/Zloty-wisiorek-niesmiertelnik-blaszka-585-z-grawerem/37189). Mogą zakładać ją przedstawiciele każdej z płci, bo nie ma ona typowo męskiego czy typowo damskiego charakteru. Jeżeli ktoś lubi właśnie ten rodzaj biżuterii, może skusić się również na skórzaną pleciona bransoletkę, która również jest ciekawym akcesorium. Nieśmiertelniki czy skórzane bransoletki to również dobry wybór dla osób ceniących prostotę w stylizacjach i dodatkach. Ich trochę surowy styl spodoba się właśnie takim osobom.