brązowe brogsy dla każdego faceta

Buty na deszczową pogodę czyli brogsy

Wraz z nastaniem jesieni tak naprawdę każdy szuka solidnych butów, które wytrzymają pierwsze jesienne słoty. W sklepach jest coraz większy wybór solidnych półbutów, z których większość wykonana jest ze skóry. Pośród wielu modeli z pewnością wyróżniają się klasyczne buty brogsy, które warto wprowadzić do swojej garderoby w najbliższym czasie. Dobre buty robią przecież każdą stylizację. Zakładając brogsy zawsze wygląda się świetnie, bo to klasyka sama w sobie, o czym doskonale wiedzą Anglicy, z którymi buty te są najbardziej kojarzone.

Buty brogsy na deszczową pogodę

Oczywiście brogsy to nie buty tylko i wyłącznie na deszcz. Wielu panów, szczególnie tych noszących się elegancko każdego dnia, na przykład ze względu na charakter wykonywanej pracy, w brogsach chodzi dosłownie na okrągło, bez względu na porę roku. Klasyczne brogsy www.patine.pl opierają się pojawiającym się i znikającym trendom, bo zwyczajnie są zawsze w modzie. To buty, które potrafią naprawdę dużo kosztować, szczególnie jeżeli zostały ręcznie wykonane, a do ich produkcji użyto najwyższej jakości skóry. Nie da się jednak ukryć, że to obuwie przyciągające wzrok, które jest niejako dowodem na to, że noszący je mężczyzna charakteryzuje się doskonałym gustem.

Koniakowe brogsy

Wielu znawców mody męskiej zachęca do kupienia brogsów w kolorze koniakowym. To jeden z najbardziej klasycznych kolorów butów. Koniakowe brogsy będą pasowały do bardzo wielu ubrań, świetnie uzupełnią styl stricte elegancki, a także tak zwany smart casual. Brogsy pasują do praktycznie wszystkich męskich spodni, oczywiście poza dresami czy joggersami, świetnie komponują się też z różnymi górami. Można zatem zakładać brogsy i do pracy, i w czasie wolnym, w prawie każdej sytuacji sprawdzą się jako idealne obuwie. Inwestycja w buty brogsy to zatem dobrze wydane pieniądze.