Bransoletki damskie – ponadczasowa biżuteria

Można śmiało powiedzieć, że bransoletki damskie srebrne Marko od zawsze były jednymi z chętnie noszonych elementów biżuterii. Bogactwo wzorów, a także przeróżne dodatki w postaci kamieni, pereł czy wielu innych pięknych drobiazgów sprawiają, że ta ozdoba na nadgarstek dla pań cieszy się zawsze dużym powodzeniem, a większość z nich nie wyobraża sobie jej braku na swoich rękach. Wraz z rozwojem wzornictwa projektanci tworzą nowe modele, które są w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagające kobiety.

Srebrne bransoletki damskie – klasyczny wzór

Najbardziej popularne i ponadczasowe, bo oparły się wszystkim przemijającym modom,, srebrne bransoletki to klasyczne kółka o gładkiej lub ozdobnej powierzchni bez dodatków. Noszone pojedynczo lub w większej ilości zawsze stanowią doskonałe uzupełnienie stroju praktycznie na każdą okazję. Ten prosty, ale niezwykle gustowny element biżuteryjny jest zawsze chętnie kupowany.

 

Bransoletki artystyczne o wyjątkowo oryginalnych kształtach

 

Obecnie można wybrać fantazyjne srebrne bransolety, które idealnie pasują do wieczorowych kreacji lub są po prostu podkreśleniem wyrafinowanego gustu ich właścicielki. Duże kamienie, takie jak bursztyn, opal czy koral świetnie komponują się z geometrycznymi kształtami bransoletek, co czasem daje prawie kosmiczne wrażenie. Tego typu biżuteria jest droższa, ale zwykle wzory są niepowtarzalne, ponieważ powstały w wyniku ręcznej pracy.