Delikatny makijaż dla panny młodej

Wiele panien młodych stawia na naturalność i delikatny makijaż w jasnych kolorach. Idealnie komponuje się on z białą suknią na ślubie. Subtelny makijaż wygląda świeżo, promiennie i z klasą.

Najważniejszy jest podkład

Przygotowania do wesela trwają od samego rana aż po sam koniec imprezy, często już następnego dnia. Dlatego ważne jest to, aby wybrany podkład nie tylko ładnie wyglądał na skórze, ale również był niesamowicie trwały. Dodatkowo może w tym pomóc baza pod makijaż oraz mocne przypudrowanie.

Błysk i rozświetlenie

Produkty odbijające światło nakłada się najczęściej na szczyt kości policzkowych, czubek nosa, łuk kupidyna oraz wewnętrzne kąciki oczu. Rozświetlacz powinien być drobno zmielony, bez widocznych drobinek. Dzięki temu da nam efekt tafli i naturalnego błysku zdrowej skóry.

kobieta w modnym makijażu

Kocie oko

Spektakularnie wyglądające oczy przyciągają uwagę każdego. Jeśli nie lubimy rysować kresek eye linerem, można ją rozmyć czarnym cieniem do powiek. Podkręcenie rzęs zalotką i nałożenie wydłużającego tuszu wzmocni efekt i optycznie powiększy oczy.

Akcent na usta

Naturalny makijaż na wesele – zobacz inspiracje – daje duże pole do popisu, jeśli mowa o ustach. Można nadal trzymać się koncepcji i pomalować je na delikatny róż lub brąz, albo zaszaleć ze strażacką czerwienią.