Zaproszenia ślubne – jak zaskoczyć gości?

Czy zaproszenie ślubne musi być nudne?

Odpowiadając od razu na powyższe pytanie – nie musi! Zaproszenie na ślub naprawdę może być kreatywne – wszystko zależy od Państwa Młodych. Ostatnio dużym powodzeniem cieszą się zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Dlaczego?

Zaproszenie

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – obejrzyj przykłady na z-miłości.pl, to świetny sposób na powiadomienie gości o tym, że zbliża się najważniejszy dzień w życiu przyszłej Młodej Pary. Takie zaproszenie, to przede wszystkim pamiątka na lata! Nie trzeba jej wyrzucać, można włożyć do albumu i co jakiś czas przypominać sobie o weselu naszych najbliższych.

Zaproszenie ze zdjęciem, to również świetna zabawa dla samych Narzeczonych. Mogą oni wykonać zdjęcie poważne ale i zabawne czy szalone. Mogą wykazać się naprawdę dużą wyobraźnią, bo takie zaproszenie może być odzwierciedleniem tego, jaki Młodzi mają charakter, jakie pasje, jakie zainteresowania.

Kolory

W przypadku kolorystyki takich zaproszeń – nie ma absolutnie żadnych ograniczeń. Zdjęcie może być kolorowe, czarno-białe, z efektem sepii czy zupełnie dojechane. Można na takim zdjęciu wykorzystać również efekt szkicu – wówczas zdjęcie wygląda jak narysowane.

Możliwości jest wiele, wystarczy trafić na odpowiednią firmę, która wykona takie zaproszenia.