Jak przygotować swoje ciało do lata?

Jak przygotować swoje ciało do lata, aby prezentować się fantastycznie w odkrytych sukienkach czy spódniczkach, nie wstydząc się bladej skóry, szarej i zrogowaciałej po zimie? Oto kilka pomysłów.

przykład efektów opalania natryskowego

Peeling całego ciała

Najlepiej jest jeszcze wczesną wiosną zacząć regularnie używać peelingów do ciała. Dzięki nim skóra odzyska nie tylko gładkość, ale też piękny zdrowy koloryt i blask. Peelingi można samodzielnie zrobić samemu w domu, w internecie jest sporo przepisów.

Gdzie się wybrać?

Opalanie natryskowe w Warszawie czy innych miastach Polski to coraz popularniejszy zabieg upiększający, dzięki któremu bez leżenia na słońcu i poddawania się działaniu szkodliwych promieni, można mieć piękny brązowy kolor skóry. Wszystkie gwiazdy i znane osoby regularnie korzystają z opalania natryskowego, bo doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wyglądają wtedy dużo bardziej atrakcyjnie.

Masaż na sucho

Aby wygładzić skórę ciała (głównie nóg), ale też walczyć z cellulitem, dobrze jest masować się suchą szczotką. Takie szczotkowanie poprawia ukrwienie, pomaga pozbyć się zrogowaciałej skóry, ujędrnia i usprawnia krążenie. Dzięki temu skóra jest lepiej dotleniona, a toksyny są skuteczniej usuwane z organizmu.

Więcej w temacie opalania natryskowego przeczytasz tu: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/opalanie-natryskowe