Maski antysmogowe Respro Cinqro dla aktywnych fizycznie

Miasto to dobre miejsce na uprawianie różnych dyscyplin sportu. Nie brakuje w nich różnej infrastruktury przeznaczonej dla wielu dyscyplin. Miasto to dla wielu osób jedynie miejsce do aktywności fizycznej, gdy nie ma możliwości czy czasu udać się poza nie.

Niestety, miasta to obszar, gdzie bardzo negatywnym zjawiskiem jest smog czy choćby spaliny samochodów. Zjawiska te nasilają się i dlatego warto zabezpieczyć układ oddechowy przed dostawaniem się do niego zanieczyszczeń. Służą do tego maski antysmogowe, a firma Respro produkuje specjalne maski dla osób aktywnych fizycznie.

Maski antysmogowe Respro dla sportowców

W ofercie firmy Respro jest wiele masek, a seria Respro Cinqro przeznaczona jest właśnie do osób uprawiających sport tam, gdzie powietrze nie jest czyste. Maski te wyposażone są w wydajne filtry, które nie utrudniają oddychania przy wzmożonym wysiłku, gdy zapotrzebowanie na tlen jest większe.

Maski Respro Cinqro o unikalnym wyglądzie

To, co wyróżnia maski antysmogowe Respro Cinqro jest też wygląd. Nie przypominają one zwykłych masek. Są oryginalnego kształtu i dostępne są w wielu kolorach. Dzięki temu świetnie pasują do odzieży noszonej przez głównie młodych ludzi uprawiających jazdę na rowerze, jazdę na desce czy rolkach lub biegających po mieście.