Naszyjniki celebrytki – jak je nosić?

 

Swoją popularność uzyskały już w zeszłym roku i do tej pory mają się bardzo dobrze. Swoją nazwę zawdzięczają celebrytkom, ponieważ to one jako pierwsze zaczęły nosić naszyjniki tego rodzaju. Czym jest jednak sam naszyjnik celebrtyki?
Jest to zwykły, zazwyczaj bardzo cienki i subtelny, złoty, bądź srebrny łańcuszek, zakończony różnego rodzaju zawieszkami. Można nosić po jednej zawieszce na łańcuszku lub od razu nosić ich po kilka na raz.

Z czym nosić celebrytki?

Naszyjnik celebrytka jest biżuterią na tyle uniwersalną, że na dobrą sprawę może być noszony do wszystkiego. Wygląda zjawiskowo zarówno w połączeniu z bardzo prostymi stylizacjami, takimi jak jeansy, koszulka na ramiączkach i opadający na ramiona sweterek, a także w połączeniu z suknią wieczorową z głębokim dekoltem. Przy noszeniu celebrytki najważniejsze jest, aby pamiętać, że tego typu naszyjnik musi przylegać do gołej skóry. Właśnie dlatego nie będzie wyglądał dobrze w połączeniu z golfem bądź koszulką z okrągłym kołnierzykiem.

Jaką symbolikę mają zawieszki?

Na pewno każdy pamięta słynne bransoletki, które komponowało się poprzez dobieranie do nich kolejnych rodzajów koralików. Tak samo jest z celebrytkami. Każda zawieszka ma swoją symbolikę.
Serce jak zwykle oznaczać będzie gorącą miłość i będzie idealne jako prezent dla ukochanej.
Słonik symbolizujący szczęście doskonale sprawdzi się natomiast jako upominek dla przyjaciółki.