Jak być modną podczas spaceru w deszczu

Każda dziewczyna interesująca się modą chce wyglądać dobrze niezależnie od warunków atmosferycznych. Co jednak zrobić gdy na dworze pada okropny deszcz, albo co gorsza – deszcz ze śniegiem? Czy w takich warunkach możliwe jest skompletowanie atrakcyjnej stylizacji? Okazuje się, że dla chcącego nic trudnego!

Kurtki chroniące przed deszczem

Kurtki przeciwdeszczowe wcale nie muszą być nudne i smutne. Większości niestety kojarzą się tylko z obozem harcerskim i nieciekawym wyglądem. Nie ma jednak nic bardziej mylnego. Każdy popularny sklep sieciowy z modą damską o tej porze roku będzie miał w swojej kolekcji szeroki wachlarz atrakcyjnych okryć przeciwdeszczowych. Obowiązującym trendem są intensywne kolory, pstrokate kołnierzyki i designerskie wzory – na przykład w zwierzątka albo małe kształty geometryczne. To coś co każda modna dziewczyna powinna mieć w swojej szafie. Oprócz kurtek przeciwdeszczowych przydadzą się także ciekawe parasole.

Atrakcyjne parasole dla wesołego człowieka

Podstawowym wyposażeniem podczas jesiennego lub zimowego spaceru jest parasol. Warto zebrać się na odwagę i wybrać parasol tęczowy, a nie ten w najpopularniejszych odcieniach szarości lub czerni. Rozweseli on każdego człowieka napotkanego na ulicy i nada stylizacji oryginalnego wyglądu. Jeszcze modniejsze są obecnie parasole wykonane z przezroczystego, syntetycznego materiału. Dostępne są kształty standardowe lub przypominające dzwon lub kielich. To największy hit obecnego sezonu.