Plecaki damskie – czy warto nosić je zamiast torebek?

Moda na plecaki damskie wróciła na dobre. Wygląda na to, że ten trend zagości  w modzie na dłużej. Nie ma w tym nic dziwnego, plecaki są bowiem praktyczne i wygodne. To propozycja dla kobiet, które lubią styl rockowy i romantyczny.

Wielki powrót damskich plecaków
Damskie plecaki królowały niepodzielnie w latach 90. XX wieku. Teraz moda na nie wróciła i to ze zdwojoną siłą. Plecaki cieszą się coraz większą popularnością. Spotkać można je już nie tylko na wybiegach u światowych projektantów, ale i na polskich ulicach. Okazuje się, że wybór plecaków w sklepach jest tak duży, że można znaleźć modele pasujące do różnych stylów.

Plecak – praktyczny i modny zarazem
Damskie plecaki nie tylko są efektowne, ale i bardzo praktyczne. Wiele kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy jak dużo rzeczy nosi ze sobą w torebce – klucze, portfel, parasol, kosmetyki to tylko niektóre  z nich. Wszystkie te przedmioty nie zmieszczą się w małej torebce. W takiej sytuacji warto postawić na plecach, który jest pojemny, a przy tym dobrze się prezentuje. W ten sposób można przy sobie nosić wszystkie niezbędne rzeczy.

Nie tylko dla hipisek
Plecaki przez lata kojarzyły się tylko z modą hippie i boho. Teraz jednak to ulega zmianie. Wszystko to za sprawą światowej sławy projektantów, którzy w tym sezonie zaproponowali plecaki w wersjach wieczorowych. Klasyczny plecak ze skóry, ozdobiony złotymi czy srebrnymi elementami sprawdzi się i podczas wieczornego wyjścia.