Do czego nosić zegarek?

Zegarek jest sprawą indywidualną każdego mężczyzny. W dzisiejszym świecie pełnym elektroniki, dodatek ten wydaje się zbędny. Nic bardziej mylnego. Zegarek jest świetnym dodatkiem, który uzupełnia wizerunek mężczyzny.

Zegarek pasuje do każdego ubioru?

Obecnie często miesza się styl elegancki z casualowym. Istnieją jednak pewne zasady noszenia zegarków.
1. Szalenie modny kiedyś zegarek kieszonkowy cieszy się dziś popularnością u niewielu mężczyzn. Nadal jednak stanowi symbol elegancji.
2. Do garnituru wybieramy zegarki klasyczne, eleganckie. Zazwyczaj posiadają one płaską tarczę (aby nie przeszkadzały pod rękawem koszuli) oraz pasek ze skóry naturalnej.
3. Do stroju casualowego i na co dzień wybieramy zegarki mniej oficjalne. Nieco większe od zegarków garniturowych, a mniejsze od sportowych.
4. Zegarki sportowe noszone są nie tylko przez sportowców! Noszone są także na co dzień (uzupełniają look, nadają mu zadziornego charakteru). Występują w różnych kolorach.

Zegarki komono – elegancja i ponadczasowy styl…

Jeżeli szukasz wyjątkowego oraz oryginalnego stylu, znajdziesz go na pewno w zegarkach komono. Marka ta jest stosunkowo młoda, ale posiada coraz więcej zwolenników. Zegarki posiadają tradycję belgijską. Wykonywane są z najwyższą starannością. Projektowane przez ludzi, dla których praca stała się pasją.