Nowoczesne pudełka na biżuterię

Aby biżuteria nie traciła swojego blasku i zawsze prezentowała się dobrze, powinniśmy ją przechowywać w odpowiednich pudełkach na biżuterię. Powinny one być wykonane z lekkich, naturalnych materiałów i dodatkowo wyścielone miękką tkaniną, by zapobiec niszczeniu biżuterii wewnątrz.

Jakie pudełka na biżuterię można kupić?
W sklepach typu hand made oraz w sklepach z wyposażeniem wnętrz można dostać różne ciekawe propozycje pudełek na biżuterię, z których kilka na pewno skradnie nasze serce. Najpopularniejsze są te z motywem vintage – skromne, delikatne, z przecieraną farbą, podstarzane, z elementami dekoracyjnymi w postaci wstążek, suszonych kwiatów i innych. Kupimy też zupełnie nowoczesne szkatułki – proste, wykonane z tworzyw sztucznych, bardzo trwałe i doskonale pasujące zarówno do nowoczesnej biżuterii dla nastolatek, jak i do wystroju wnętrza, w którym mają być umieszczone. Takie pudełka mają nie tylko charakter praktyczny, ale również dekoracyjny – powinny zatem odzwierciedlać gust właścicielki.

Nietypowe piętrowe szkatułki
Najciekawsze pudełka na biżuterię w postaci komód z wysuwanymi szufladami. Są one bardzo praktyczne, a dodatkowo często stylizowane na zabytkowe meble – w ten sposób wyjątkowo oddają charakter właścicielki. Tego typu szkatułki będą idealne na prezent dla starszej pani, by miała gdzie przechowywać swoje perłowe naszyjniki, stylowe broszki i ulubione klipsy.