Pikowana torebka do każdej stylizacji

Nieskończona ilość połączeń z dowolnym strojem – taki efekt uzyskamy, wyposażając się w pikowaną torebkę, i to nie jedną. To ona swoim szczególnym motywem sprawi, że będziemy w zgodzie z trendami jak i otrzymamy zakup ponadczasowy, który sprawdzi się także w kolejnych sezonach.

Do wyboru, do koloru
Wśród najrozmaitszych kolekcji znajdziemy tradycyjne kopertówki, listonoszki, worki i torby shopper. Torebka pikowana ma to do siebie, że może wyróżniać się rodzajem samego pikowania, np. pasków, kratki, rombów. Możemy także przebierać w najróżniejszych paskach: grubszych, cieńszych czy też łańcuszkach.
Kształty i kolory nie mają granic i podążają cały czas za tym, co jest aktualnie w modzie. Z kolei wnętrze może posiadać jedną komorę lub dodatkowe przegródki – to zależy od tego, co będziemy w niej nosić. Materiał to skóra, eko skóra lub poliester – wysoki gatunek pozwoli na dłuższe użytkowanie. Najważniejsze jest to, aby znakomicie się komponowała z resztą stroju i stanowiła oryginalny dodatek.

Dostosowanie do stylu
Każda z nas ma swój niepowtarzalny gust i to on jest najlepszym doradcą co i kiedy założyć. Pikowana torebka  zarówno na weselu jak i na co dzień do pracy. To pozwoli na zachowanie ulubionego wzoru przy wielu rodzajach torebek we własnej garderobie. Wiadomo, że lubimy ich niezliczone ilości, wobec tego można szaleć i wybierać spośród wszelkich ofert. Pamiętajmy, że torebki pikowanej nigdy za wiele.