O jakie szczegóły trzeba zadbać organizując wesele?

Organizacja wesela to zadanie wymagające ogromnego zaangażowania. Wszystko dlatego, że dopracowany musi zostać każdy najmniejszy szczegół. Wiele osób myśli, że wystarczy iść do pierwszego lepszego sklepu z akcesoriami ślubnymi, aby wybrać wszystko czego potrzeba. W praktyce jednak prezentowane tam wzory są często oklepane – jednym słowem warto poszukać lepiej. Ciekawą propozycją dotyczącą stylizacji akcesoriów takich jak zaproszenia czy karteczki imienne może się okazać styl rustykalny.

Zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym

Zaproszenia ślubne rustykalne – zobacz przykłady – to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie tradycję i klasyczne wzory. Motywy przewodnie w tym stylu to kwiaty, drewno, sznurki czy koronki. Dzięki temu uzyskuje się jedyny w swoim rodzaju efekt, który zapewni oryginalność i spodoba się nawet najbardziej wymagającym gościom.

Akcesoria

Okazuje się, że jeśli spodoba nam się styl rustykalny, to nie musimy ograniczać się jedynie do zaproszeń. Innym ciekawym sposobem na włączenie go do uroczystości jest zamówienie karteczek imiennych na poszczególne miejsca właśnie w takiej odsłonie. Dzięki temu poszczególne elementy połączą się w jedną spójną i wyjątkowo efektowną całość, która nada uroczystości wyjątkowego charakteru.