Dla kogo peeling kawitacyjny?

Poszczególne zabiegi kosmetyczne oferowane przez salony dedykowane są dla określonych grup odbiorców. Jednak jeśli chodzi o peeling kawitacyjny, to można go polecić praktycznie wszystkim, bez względu na wiek, a nawet płeć, a przede wszystkim – niezależnie od posiadanego rodzaju cery.

Znakomite rozwiązanie w każdym przypadku

Oczywiście kawitacja nie jest jedynym zabiegiem złuszczającym i oczyszczającym cerę, jaki można znaleźć w ofercie salonów kosmetycznych, jednak jest ona delikatniejsza niż mikrodermabrazja czy oczyszczanie kwasami, a efekty daje bardzo dobre. Nie jest to też zabieg kosztowny, a przy tym jest bardzo relaksujący, można więc polecić go osobom, które chcą zadbać o ciało i ducha. Jego wielką zaletę stanowi także fakt, iż nie trzeba ograniczać się do twarzy, można też wykonać taki peeling na dekolcie czy plecach – wszędzie tam, gdzie stan skóry pozostawia wiele do życzenia.

Na wykonanie takiego peelingu decydują się zwłaszcza osoby z niedoskonałościami cery, ale warto wybrać go od czasu do czasu nawet jeśli nie ma się takich problemów, gdyż solidne złuszczanie i oczyszczenie przyda się każdej skórze, choćby po to, by lepiej wchłaniała ona substancje odżywcze zawarte w kremach i maseczkach.