Wygoda noszenia biustonosza

Niemal każda z nas zdaje sobie sprawę z tego, że dobrze dobrany biustonosz to znaczne polepszenie komfortu codziennego życia. Z męskiego punktu widzenia nie jest to jednak aż tak oczywiste. Dlaczego jednak, jak pokazują naukowe badania oraz statystyki, dalej niemal co trzecia z nas nosi źle dobrany stanik? Czym powinnyśmy się kierować, aby wybrać dobry stanik?

Uniwersalny stanik

Już na samym początku warto podkreślić, że ciężko polecać tutaj uniwersalny stanik, gdyż na rynku jest nie tylko wiele różnorodnych krojów i modeli, ale również producenci biustonoszy na każdym kroku starają się wyprzedzić swoją konkurencje wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet.

Wybierając biustonosz powinnyśmy go za każdym razem przymierzyć – niestety nawet uniwersalne oznaczenia odpowiadające za rozmiar miseczki czy obwód piersi są u różnych producentów różnie postrzegane…

Czym można zaskoczyć?

Jednym z producentów, który spowodował niemałe zamieszanie na rynku biustonoszy w ostatnim czasie, jest Triumph ze swoją technologią, a raczej krojem Magic Wire. Jednym z modeli jest Triumph Amourette 300, który posiada elastyczne fiszbiny, w których na próżno szukać jakichkolwiek metalowych elementów. Bez wątpienia przekłada się to na jakość stanika, jego trwałość oraz codzienny komfort!