Kobieto zadbaj o swojego mężczyznę

Męskie kosmetyki stanowią coraz większą część przemysłu kosmetycznego. Różnorodność preparatów sprawia, że wybór często jest bardzo trudny. Brak przyzwyczajeń dotyczących pielęgnacji sprawia, że sprawia się coraz bardziej komplikuje. Firmy kosmetyczne wychodzą, więc z propozycjami programów pielęgnacyjnych zawierających kosmetyki dla mężczyzn.

ELEGANCKI WŁAŚCICIEL FIRMY

Brak zarostu oraz młodzieńcza twarz to najczęstszy rysopis właściciela przedsiębiorstwa. Na przeznaczone kosmetyki dla niego typ pielęgnacji składa się nawilżenie, usunięcie opuchlizny pod oczami, a także zapobieganie tworzeniu się zmarszczek. Polecane produkty to w takim przypadku: krem dogłębnie nawilżający, krem ze świetlikiem pod oczy, a także serum odmładzające. Ponadto świetnym uzupełnieniem pielęgnacji będzie woda kolońska oraz profesjonalna maszynka do golenia. Miły dotyk zapewni krem do rąk z proteinami jedwabiu, lub wazelina kosmetyczna zakładana na noc.

DRWALOSEKSUALNY SAMIEC

Bujna broda i czupryna to cechy charakterystyczne mężczyzny XXI wieku. Swoją stylizację czerpie on z życia norweskich drwali, jednak z pielęgnacją może być już w tym przypadku trudniej. Kosmetyki wielozadaniowe spełnią tutaj swoją rolę w 100 %. Krem nawilżający oraz woda kolońska to dwa kosmetyki, które sprawią, że wdzięk tego pana zostanie podkreślony. Mile widziany dodatkiem będą kosmetyki do pielęgnacji brody, która wszak jest atutem tego jegomościa.